Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V

  • Wi-Fi
  • Klimaanlegg
  • Ingen kjæledyr tillatt

I nærheten av Tetsugakudo-parken, kan Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V ta imot 7 gjester. Det inkluderer et komplett kjøkken og 1 baderom.

Det er 3 km fra Hanazono-helligdommen og ca 200 meter fra Hobby Center Kato Tokyo. Dette innjvarteringsstedet er 4 km fra sentrum av Tokyo. Gattenzushi sushibar ligger 300 meter fra stedet. Villaen ligger et par minutter med bil fra Toyama-parken. En 5-minutters spasertur tar gjester til Ochiai-minami-nagasaki t-banestasjonen.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V Tokyo
Shinjuku 5-Room Family House
pris kun for mobil

Shinjuku 5-Room Family House

9.1
Flott 52 anmeldelser
974 m fra overnattingsstedet
USD 32 USD 29
per natt
Negau House
pris kun for mobil

Negau House

1.1 km fra overnattingsstedet
USD 211 USD 190
per natt
Sunshine
pris kun for mobil

Sunshine

9.6
Usedvanlig 24 anmeldelser
1.1 km fra overnattingsstedet
USD 371 USD 334
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Oppvarming

    Generelle fasiliteter

    • Røyking på stedet er forbudt
    • Røykvarslere
    • Brannslukkere

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 16:00 til 23:00
    Utsjekking: til 10:00
    Lisensnummer7新保衛環第88号
    Ofte stilte spørsmål
    • Hva er de mest populære turistattraksjonene i nærheten av Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V villa?
      Du kan besøke Tetsugakudo-parken, som ligger i nærheten av Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V villa.
    • Hva er reglene for innsjekking og utsjekking på Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V villa?
      Gjester på Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V villa må sjekke inn senest 23:00 og sjekke ut før 10:00.
    • Hvilke restauranter kan vi finne i nærheten av Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V villa?
      Restauranter i nærheten av Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V villa inkluderer Gattenzushi og Steak Gusto Ochiai-Minami-Nagasaki.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Shinjuku Ward - House - Vacation Stay 81114V Tokyo

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk